basset
luni, 28 decembrie 2009
adaug astazi si citeva poze cu Lara - basset hound catelusa pe care o iubim toata familia -si citeva poze cu 2 pui - Simba si Pluto ( Oscar )
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu