luni, 28 decembrie 2009

adaug astazi si citeva poze cu Lara - basset hound catelusa pe care o iubim toata familia -si citeva poze cu 2 pui - Simba si Pluto ( Oscar )

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu